• (+48) 662442262
  • info@tygrysy-shaolin.pl

Seminarium Shaolin Shifu Shi Yan Ti w Polsce


Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym seminarium Shaolin Kung-fu i Qinna w Polsce od Shifu Shi Yan Ti!
Prosto z Klasztoru Shaolin (Henan, Chiny) do Polski, do Lublina i Warszawie, przyjedzie chiński mistrz Kung-fu Shi Yan Ti na wydarzenie dla każdego miłośnika i sportowca sztuk walk, którego nie można przegapić!
Dwa dni seminarium: Shaolin Kung-fu w piątek 21 września od 18:00 do 20:00 i Qinna/Sanda (techniki obronne/ ataku) w sobotę 22 września od 10:30 do 12:30.
Jest to wyjątkowa okazja, aby móc pobierać nauki autentycznego Shaolin Kung-fu tak, jak praktykowano je w chińskim klasztorze od tysięcy lat.

Kiedy: Seminarium Shaolin (piątek 21 września od 18:00 do 20:00) i Seminariun Qinna/Sanda (sobota 22 września od 10:30 do 12:30).

Gdzie: Sala gimnastyczna w jednej z lubelskich szkół (więcej informacji wkrótce ).

Kto: Kurs poprowadzi mistrz Shi Yan Ti prosto z Klasztoru Shaolin (Henan, Chiny).

• Koszt: 120-220 zł

Shi Yan Ti urodził się w 1984 roku w centralnej prowincji Chin (Henan), gdzie znajduje się Świątynia Shaolin. Jest on chińskim mnichem-wojownikiem 34° generacji, bezpośrednim uczniem Opata Shi Yong Xin.
Po ukończeniu szkoły średniej, w wieku 17 lat, Yan Ti udał się do Klasztoru Shaolin, gdzie zostały ocenione jego zdolności do kung fu, żeby podjąć decyzję o jego przyjęciu lub nie do tego Klasztoru. Ostatecznie Yan ti został przyjęty i wszedł do grona mnichów-wojowników Shaolin.
W 2007 Yan Ti po latach nauki pod nadzorem swojego Mistrza, opata Shi Yong Xin i przestrzegania 250 zasad Buddyzmu, został nominowany bhikkhu, czyli w pełni wyświęconym mnichem buddyjskim.
W 2009 Yan Ti otrzymał dofinansowanie z rządu chińskiego, aby studiować w „Buddhist College’’ w Singapurze. Za przyzwoleniem opata kontynuował przez dwa lata naukę buddyzmu, angielskiego, nauk społecznych i ścisłych w Singapurze. Od 2013 Yan Ti zaczął podróżować poza granicami Chin, aby nauczać Kung Fu i rozprzestrzeniać kulturę Shaolin na całym świecie. Występował przed urzędnikami rządowymi w Rosji, Indonezji, Etiopii, Rwandzie, Malawi, w USA i w swoim kraju.
Każda osoba w swoim umyśle posiada dobre nasiona i złe nasiona. Te, którym da wodę, będą tymi, które urosną. Zawsze uśmiechać się do ludzi, to jest woda dla dobrych nasion!” (Shi Yan Ti)

Seminaria są dla osób posiadających przynajmniej minimalną znajomość sztuk walki (karate, taekwondo, itd.), dla dorosłych i młodzieży od dwunastego roku życia. Seminarium zostanie przeprowadzone przez mistrza w języku angielskim z tłumaczeniem członków klubu Tygrysy Shaolin Kung-fu w Lublinie.
Koszt każdego wydarzenia trwającego dwie godziny wynosi 120 zł. Przewidziana jest specjalna cena w wysokości 220 zł dla każdego, kto zapisze się na obydwa seminaria. Zaliczka wynosi 50 zl i powinna być uiszczona do 19 września 2018. Zaliczka nie jest zwracana w przypadku rezygnacji z seminarium. Resztę kwoty należy zapłacić do 21 września. Na koniec seminarium każdy kursant otrzyma specjalny dyplom uczestnictwa.

Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj, liczba miejsc ograniczona! W razie pytań prosimy o kontakt (+48) 662 442 262 albo info@tygrysy-shaolin.pl.
W mailu rezerwacjiny prosimy o podanie IMIENIA, NAZWISKA, WIEKU, NUMERU TELEFONU oraz ewentualnie posiadanego doświadczenia ze sztukami walki.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.       Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM